У периоду од 5. до 7. септембра наша школа је била домаћин колегама из Бугарске из Видина у оквиру Ерасмус+ пројекта посматрања на радном месту – Job shadowing.

За време боравка имали су састанке, разменили искуства са колегама из наше школе, присуствовали часовима и делом се упознали са нашим образовним системом (матурски испити, план и програм наставе и учења, софтвери у образовању и сл.). Током обиласка школе, колегама су посебно привукле пажњу бројне фотографије у ходницима школе које сведоче о претходним сарадњама са школом из Видина.

У оквиру радног боравка у Књажевцу обишли су и Завичајни музеј и упознали се са радом Туристичке организације општине Књажевац. Слободно време искористили су уживајући у туристичкој понуди нашег града.