Поштовани родитељи и драги ученици, будући ученици наше школе,

Упис ученика у I разред обавиће се 14. и 15. јула (четвртак и петак). Распоред ученика доступан вам је у основним школама, а списак распоређених ученика (само шифра ученика, без имена и презимена) може се видети и на порталу mojasrednjaskola.gov.rs.

Да би се ученици што ефикасније уписали, препоручујемо:

1. Уколико сте у могућности, искористите услугу електронског уписа и упис извршите преко портала mojasrednjaskola.gov.rs.

НАПОМЕНА: Уколико приликом обављања лекарског прегледа исти није унет у систем eUpisa уписној комисији МОРАТЕ донети лекарско уверење ученика. Лекарско уверење се може доставити слањем скенираног обрасца или лично у школи. Приликом попуњавања електронске пријаве, молимо Вас да ОБАВЕЗНО упишете број телефона и имејл адресу.

2. Уколико упис обављате непосредно у школи, обавештавамо вас да се упис обавља у приземљу школе, у учионицама:

• број 2 – обућари и архитектонски техничари
  • број 3 – туристички техничари и
  • број 4 – техничари за компјутерско управљање (CNC) машина.

Учионице 3 и 4 су лево, а учионица број 2 десно када се уђе у стару зграду школе.

Уписне комисије дежурају од 8 до 15 часова, a документација која је потребна за упис је:

• пријава за упис у средњу школу,
  • лекарско уверење за упис у средњу школу, за одговарајући образовни профил,
  • извод из матичне књиге рођених (школа га прибавља по службеној дужности кроз систем eUpisa),
  • сведочанство о завршеној основној школи,
  • сведочанства за последња три разреда основне школе (шести, седми и осми разред) и
  • уверење о положеном завршном испиту.

Све додатне информације се могу добити путем телефона 019/730-350 и 019/250-275 или мејла tehknjaz1@gmail.com.

Добро нам дошли!