Завршном конференцијом у Београду, кроз бројне интересантне активности, обележен је завршетак пројекта „Различитости нас уједињују“. У овом пројекту учествовало је осморо ученика наше школе: Тијана Трифуновић, Борис Јовић, Тијана Павковић, Маријана Савић – ученици 4/4 одељења, Јана Милосављевић, Марија Милошевић, Јована Цветковић и Љубица Шишић – ученице 3/4 одељења као и педагог школе Светлана Петровић и координатор ученичког парламента, наставник Иван Амон. Поред премијерно приказаног филма „Интеркултурална слагалица Србије“ насталог у оквиру пројекта учесници су се опробали и у такмичарском игрању друштвене игре „kulTOURiška”, такође настале током реализације пројекта и имали прилике да уз професионалне водиче упознају културну баштину Београда.