У суботу 19.03.2022 године током по поднева на часовима блок наставе из предмета агенцијско и хотелијерско пословање, ученици одељења 2/4 образовног профила туристичко-хотелијерски техничар, имали су улогу тулистичких водича и пратиоца ученицима и наставници Туристичко-угоститељске школе из Београда. Наши гости имали су прилику да се упознају са културно истористким знаменитостима нашег града, да посете Zavičajni muzej Knjaževac и Техничку школу.

Наредне суботе нас очекује посета још 140 ученика и наставника ове школе, што представља наставак веома успешне сарадње са Туристичко-угоститељском школом из Београда. Очекујемо да ће у догледно време, ученици и наставници наше школе отићи у узвратну посету овој школи из Београда као вид наставка сарадње наших двеју школа.