Поштовани родитељи и драги ученици, будући ученици Техничке школе, упис ученика у I разред наше школе обавиће се у понедељак и уторак 12. и 13. јула.

Распоред ученика можете видети у вашим основним школама, као и на порталу mojasrednjaskola.gov.rs (спискове распоређених ученика у наше образовне профиле можете видети овде: https://mojasrednjaskola.gov.rs/…/20118377000000000000 ).

Приликом уписа потребно је поштовати превентивне мере које важе у школи, због заштите вашег здравља и здравља чланова школских уписних комисија.

1. Уколико можете, молимо вас да искористите услугу електронског уписа и упис извршите преко портала mojasrednjaskola.gov.rs.

2. Уколико упис обављате непосредно у школи молимо Вас да поштујте следећа правила понашања:

– пре уласка у школу обавезно је мерење температуре и дезинфекција руку,- обавезно је ношење заштитне маске, на правилан начин (тако да покрива нос и уста),

– обавезно је држање дистанце,- обавезно је поштовање упутстава и инструкција дежурних запослених.

Упис се обавља у приземљу школе, у учионицама 1, 2, 3 и 4. На учионицама ће видно бити означен назив образовног профила. У учионици ће се водити рачуна о дозвољеном броју лица у њој, тако да ће улазак бити контролисан од стране дежурних запослених.

Да би се смањила гужва и чекање, препоручујемо следеће време доласка у школу, по образовним профилима:

Од 8:00 до 10:00 часова:

– техничар за компјутерско управљање (CNC) машина

– руковалац грађевинском механизацијом

– оператер основних грађевинских радова.

Од 10:00 до 12:00 часова:

– комерцијалиста

– архитектонски техничар

– обућар.

Школске уписне комисије биће у школи од 8:00 до 15:00 часова у понедељак и у уторак (12. и 13. јула), тако да ћете упис моћи да извршите и мимо препоручених термина.

За упис је потребна следећа документација:

– пријава за упис.

Уписној комисији треба ставити на увид:

– сведочанство о завршеном основном образовању и васпитању (плави образац),

– уверење о обављеном завршном испиту (плави образац) и

– лекарско уверење.

– Извод из матичне књиге рођених школа прибавља по службеној дужности кроз систем eUpis.

Све додатне информације можете добити путем телефона 019/730-350 или електронском поштом на мејл tehknjaz1@gmail.com. Захваљујемо на разумевању и поштовању ових упутстава.

Добро дошли у Техничку школу!